Bandicam 3.3.0.1175 Full İndir

Bandicam bilgisayar masaüstü ekranı ve oyun videosu kayıt programı. Bu küçük boyutlu program ile bilgisayarınızın masaüstü ekran görüntüsünü kaydedebilir, öğrencileriniz için ders videoları çekebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan programın tam sürümünü aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Programı indirdikten sonra Winrar ya da 7zip benzeri bir programla rar klasöründen çıkartın. Ekrana gelen yönergelere uyarak kurulumunu yapın ve daha sonra antivirüs programının devre dışı bırakarak crack yapın. Crack dosyasını yönetici olarak çalıştırıp açılan kutuya aktif bir Gmail adresi yazın. 3-4 günde bir crack yenilemesi yapmanız gerekebilir. Deneme sürümünde 10 dakikalık video çekebilirsiniz ve ekranda Bandicam yazısı görünür.

Programın ayarlarının nasıl yapılacağı ile ilgili videoyu alttaki bağlantıdan izleyiniz.

Bandicam ayarları nasıl yapılır izle

© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.