Hakkımızda

• Sitemizin amacı başta değerli öğretmenlerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve tüm ziyaretçilerimiz için Türk Edebiyatı, Türkçe ve Din Kültürü dersleri ile ilgili ders dışı kaynak görevi görmektir.

• Ünite özetleri ve konu anlatımları hazırlanırken sadece ders kitabından değil, ansiklopedilerden ve diğer akademik kaynaklardan da faydalanılmaktadır.

• Yayınlarımızı hazırlarken Türkçe'mizin doğru ve düzgün kullanımına çok önem verilmektedir.

• Halk hikayeleri, Dede Korkut hikayeleri, destanlar ve çeşitli menkıbeleri içeren DÂSİTÂN adlı blogumuzu da ziyaret edebilirsiniz.

• Görüş, öneri ve diğer düşünceleriniz için mesajlarınızı bekliyoruz. İletişim için aşağıdaki mail adreslerini veya iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

• Sitenin sahibi, kurucusu, web tasarımcısı, grafik tasarımcısı ve sitedeki içeriklerin hazırlayıcısı olan Hüseyin ARASLI, Denizli'de bir okulda öğretmen olarak görev yapmaktadır. Hüseyin ARASLI, Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı ile Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bölümlerinden mezun olmuştur. İlgi alanları ve uğraşıları; kitap okuma, edebiyat ve dinler tarihi araştırmaları, soru hazırlama, ders notları hazırlama, dijital ve interaktif eğitim materyalleri hazırlama, web tasarım (css, html5, java script), grafik tasarım, video dizayn, spor.İletişim için mail adresleri:

» eberbach20@gmail.com

» arasli20@hotmail.comYasal uyarı: Web sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş olup 5651 sayılı yasada tanımlandığı şekilde yer sağlayıcı olarak da hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur (madde 5). Bu sebeple web sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif haklarına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizin iletişim ve sosyal medya sayfalarından bize ulaşıp taleplerini dile getirebilirler.

© Telif Hakkı
Sitedeki dökümanlar yazılı izin olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayınlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Öğretmen arkadaşlar, sadece kendi okullarında derslerine girdikleri öğrencileri için fotokopi yoluyla çoğaltıp dağıtabilirler.