Hakkımızda

• Sitemizin amacı başta değerli öğretmenlerimiz, sevgili öğrencilerimiz ve tüm ziyaretçilerimiz için Türk edebiyatı ve din kültürü dersleri ile ilgili ders dışı kaynak görevi görmektir.

• Ünite özetleri ve konu anlatımları hazırlanırken sadece ders kitabından değil, ansiklopedilerden ve diğer akademik kaynaklardan da faydalanılmaktadır.

• Görüş, öneri ve diğer düşünceleriniz için mesajlarınızı bekliyoruz. İletişim için aşağıdaki e-posta adresini kullanabilirsiniz.

• Sitenin sahibi ve içeriklerin üreticisi olan Hüseyin ARASLI, Denizli'de öğretmen olarak görev yapmaktadır. Hüseyin Araslı aynı zamanda yazar, blogger, webmaster ve grafikerdir. Kurmay Yayınları tarafından yayımlanmış dört adet kitabı bulunmaktadır. Hüseyin ARASLI, Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı ile Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bölümlerinden mezun olmuştur.


İletişim için mail adresimiz:

» eberbach20@gmail.com


Yasal uyarı: Web sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiş olup 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlandığı şekilde yer sağlayıcı olarak da hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur (madde 5). Bu sebeple web sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir. Telif haklarına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizin iletişim ve sosyal medya sayfalarından bize ulaşıp taleplerini dile getirebilirler.