Gizlilik Politikamız

www.huseyinarasli.com olarak ziyaretçilerimizin gizlilik haklarına önem veriyoruz. Güvenliğiniz ile ilgili hususlar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

• İletişim sayfamızdan bize ulaşmak için mesaj yazdığınızda, mesajınızın tarafımıza ulaşabilmesi için e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. E-posta adresiniz, sizin güvenliğiniz için tamamen gizli tutulmaktadır.

• Sitemizin sosyal ağlardaki sayfasına veya gruplarına üye olduğunuzda, ilgili sosyal ağların gizlilik politikalarına uymaktayız.

• Sitemizde kullanıcıya kolaylık sağlamak için çerezler (cookies) kullanılıyor olabilir. Bu durum sizin izninize bağlı olup internet tarayıcınızın ayarlarında değişiklik yaparak bunu engelleyebilirsiniz.

• Sitemizde diğer bazı eğitim sitelerine bağlantı verilmektedir. Bu, atıfta bulunmadır ve hukuka uygundur. www.huseyinarasli.com bağlantı verdiği sitelerin içeriklerinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

• Ziyaretçilerimiz www.huseyinarasli.com adresini ziyaret ederek işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılırlar.

© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.