Dostluk Animasyon Film

Dostluk temalı animasyon video. Değerler eğitimi videoları.

Süre: 7.44 sn

Boyut: 19.7 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Sıcak bir yuvada sahipleriyle mutlu bir hayat süren köpek, eve yeni alınan akıllı robot süpürge ile tanışır. Daha robotun gelişiyle yerinden, köşesinden olan köpek, bir gece robot süpürgeye yıldırım düşmesi ve robotun deyim yerindeyse kayışı kopartması ve raydan çıkmasıyla ilginç serüvenler yaşamaya başlar. Robot ile çekişmeler, mücadeleler... Bazen komedi, bazen hırs, bazen kurnazlık... Nihayet robotun şarjı biter. Artık köpeğin mücadele edeceği bir rakibi kalmamıştır. Ama bu durum köpeği sevindirmez. Bizim sevimli köpeğin aklına müthiş bir çare gelir. Devamı videoda...

Video, değerler eğitimi kapsamında derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. İlkokul ve ortaokul seviyesinde kullanılabilir dijital bir ders materyalidir.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.