Paylaşma Animasyon Film

Paylaşma temalı ve ödüllü animasyon video. Değerler eğitimi paylaşma.

Süre: 4.03 sn

Boyut: 11.4 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Küçük ve sevimli bir köpek, sahibiyle balığa çıkar. Kayığa binip gölün serin sularına açıldığında heyecandan yerinde duramaz. Sahibi oltasını suya atıp balıkları beklemeye başladığında küçük köpek kayığın içinde bir o yana, bir bu yana koşup gürültü eder. Sahibi onu uyarır. Aniden bir balıkçıl gelir ve balık yemi için kullandıkları solucanları alıp götürmeye başlar. Küçük köpek buna izin vermez. Ve balıkçıl ile aralarında bir boğuşma! Sonrasında sahibinin balıkçılı kayıktan kovması. Ama o da ne! Bu balıkçıl nereye gidiyor böyle?! Devamı videoda...

Video, değerler eğitimi kapsamında derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. İlkokul ve ortaokul seviyesinde kullanılabilir dijital bir ders materyalidir.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.