Oyun Bağımlılığı Animasyon Film

Rehberlik videoları. Oyun bağımlısı çocuk.

Süre: 4.38 sn

Boyut: 13 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Uzmanların belirttiğine göre oyun bağımlılığı özellikle çocuklarda ve gençlerde çok ciddi bir hastalık. Anne babalar da çocuklarının bu durumundan muzdarip. Öyle bağımlı insanlar var ki az bir yemek, az bir uyku ve temel ihtiyaçlar dışında zamanlarını hep oyun oynamaya ayırıyorlar. Videoda bu durumdaki bir çocuğun hikayesini bulacaksınız. Sanal oyun oynamaktan gerçek oyunları oynamayı unutan bir çocuk ve onun işe yaramaz "joystick"i! Devamı videoda...

Bu video, okul çağındaki çocuklarımıza rehberlik olması açısından derslerde izletilebilir bir dijital içeriktir. İndirme bağlantısına tıkladığınızda videonun ön izlemesini yapabilir ve sonrasında cihazınıza indirebilirsiniz. Oyun bağımlılığının zararları ile ilgili olarak veli toplantılarında velilere de izletilebilir.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.