Dürüstlük ve Güven Kısa Film

Değerler eğitimi videoları. Dürüstlük ve Güven.

Süre: 7.22 sn

Boyut: 236 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


"Bu dükkanda kamera vicdanınızdır." Filmin ana teması diyebileceğimiz bir söz, filmden bir kesit! Bu kısa filmde Allah'ın her an kendisini görüp gözettiği bilinciyle yaşayan insanların dürüstlüklerine vurgu yapılmış. Onların güvenilir olmalarına vurgu yapılmış. Aynı Peygamber Efendimizin belirttiği gibi! "Müslüman, elinden ve dilinden diğer Müslümanların emin olduğu kimsedir." Çok anlamlı ve kaliteli olan bu videoyu öğrencilerinize mutlaka izletin.

Video, değerler eğitimi kapsamında derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. İlkokul ve ortaokul seviyesinde eğitim amaçlı kullanılabilir dijital bir ders materyalidir.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.