Sınav Heyecanımı Nasıl Yenerim Video

Sınav heyecanınızı yenmenin yolları hakkında uzmanından tüyolar bu videoda.

Süre: 2.10 sn

Boyut: 17.1 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Sınav heyecanı ve sınav kaygısı. Öğrencilerimizin birçoğunda rastlanan bir durum. İnsanların sevinç, üzüntü, özlem vb. duygularının yanında bir de heyecan duyguları var. Sınav esnasında kaygı duymak, heyecanlanmak sadece öğrenciler için mi geçerli? Çocuklar sınav heyecanını nasıl yenebilirler? Sınav heyecanı yeterli donanımla alt edilebilir mi? Sınav heyecanı normal mi? Bakalım uzmanımız bu konuda neler söylemiş... Devamı videoda.

Video, rehberlik ve psikolojik destek kapsamında derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. Tüm sınıf seviyelerinde eğitim amaçlı kullanılabilir dijital bir ders materyalidir. İndirme bağlantısına tıkladığınız zaman videoyu indirmenin yanında ön izleme de yapabilirsiniz.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.