Ders Çalışmanın Gerekliliği Video

Rehberlik videoları serimizde ders çalışmanın önemi ile ilgili uzman görüşleri.

Süre: 2.14 sn

Boyut: 17.3 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Hayatımın en güzel günlerinde ders çalışmak zorunda mıyım? Bu yaşlarımda eğlenmem, oyunlar oynamam gerekmez mi? Öğrencilerimiz bu videoda niçin ders çalışmaları gerektiğinin cevabını bulacaklar. Ders çalışmayı bir yük olarak görmek ya da bir görev olarak görmek... "Ağaç yaşken eğilir." atasözünün önemini kavramak. Çalışmanın aynı zamanda bir ibadet olduğu bilinciyle hareket etmek... Siz en iyisi videoyu izleyin.

Video, rehberlik ve psikolojik destek kapsamında derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. Tüm sınıf seviyelerinde eğitim amaçlı kullanılabilir dijital bir ders materyalidir. İndirme bağlantısına tıkladığınız zaman videoyu indirmenin yanında ön izleme de yapabilirsiniz.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.