Yardımseverlik Video

Yardımseverlik temalı değerler eğitimi videosu.

Süre: 4.17 sn

Boyut: 12.1 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Bir insanın gönlü güzel görmeli! Gönülden bakan insan gözleri görmese bile çevresine faydalı olabilir. Ağaçtaki yuvasından düşen bir yavru kuşun acı dolu feryatları, o sırada parkta oturan ve gözleri görmeyen çocuğun kulağına gelir. Etrafta dolaşmakta olan yaramaz bir kedi de yavru kuşun sesine odaklanmıştır. Bu kuşun kurtarılması gerekmektedir. Gözleri görmeyen çocuk harekete geçer ve ellerini kullanmaya başlar. Devamı videoda...

Video, değerler eğitimi kapsamında derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. İlkokul ve ortaokul seviyesinde eğitim amaçlı kullanılabilir dijital bir ders materyalidir. Oldukça anlamlı olan bu videoyu öğrencilerinize mutlaka izletin.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.