Yaramazlığın Sonu Animasyon Film

Değerler eğitimi kısa film animasyon. Yaramazlık yapıp sürekli etrafındakileri rahatsız eden bir penguenin başına gelenler.

Süre: 5.17 sn

Boyut: 86.6 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Arkadaşlarımızla oyun oynarken sürekli mızıkçılık yapan, insanları rahatsız eden birileri oluyor mu? Böyle biriyle tekrar oynamak ister misiniz? Kendimize yapılınca hoşumuza gitmeyen bir davranışı başkalarına yapmak doğru mu? İşte bu videoda tam bu tanıma uygun bir yaramaz penguen var. Yaptığı haksızlıklar, yaramazlıklar artık etrafındakileri usandırmış. Ama bu hep böyle mi gidecek? Nihayet bir gün... devamı bağlantıda »

Video, değerler eğitimi kapsamında derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. İlkokul ve ortaokul seviyesinde kullanılabilir dijital bir ders materyalidir. Değerler eğitimi kapsamında diğer videolarımızı da inceleyiniz... Faydalı olması dileğiyle...
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.