Parmak İzindeki Kimlik Belgesel Video

"Parmak İzindeki Kimlik" belgesel video. Kur'an mucizeleri, dini belgeseller serisi.

Süre: 2.09 sn

Boyut: 32.8 mb

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


"İnsan, kemiklerini toplayıp birleştiremeyeceğimizi mi sanıyor? Evet, parmaklarına varıncaya kadar yeniden yapmaya gücümüz yeter." (Kıyamet suresi, 3-4. ayetler)

Dünya üzerinde yaşamış ve yaşayacak olan bütün insanların parmak izleri birbirinden farklıdır. Hatta aynı DNA dizilimine sahip tek yumurta ikizlerinin bile. Parmak uçlarında bulunan çizgiler, insanın bir tür kişilik şifresi olup başka hiçbir insanda bulunmayan, yalnız ona ait olan bir kompozisyonda yaratılmıştır. Bu eşsiz bir tasarımdır. Yüce Yaratıcı bu durumu 14 asır önce Kur'an'da bildirmiştir. Evreni ve içindekileri tesadüf eseri oluşmuş olarak kabul edenlerin bu gerçeği dikkatle incelemeleri gerekir. Kur'an'ın mucizelerinden biri daha bu videoda gözler önüne seriliyor.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.