Kur'an Işığında Evren Belgesel Video

Kur'an ışığında evreni anlatan belgesel video. Kur'an mucizeleri, dini belgeseller serisi. Video iki bölümden oluşmaktadır.


VİDEO-1 İZLE VE İNDİR

VİDEO-2 İZLE VE İNDİR


Uzay... Rabb'imizin sonsuz ilminin, muhteşem kudretinin, sınırsız hakimiyetinin bir tecellisi. İnsanoğlu ise evreni keşfetmeye, onun sırlarını çözmeye çalışıyor. Evren nasıl yaratıldı, evrende ne kadar galaksi var ve daha birçok sorular... Oysa sırların büyük çoğunluğu çözülemedi. İnsanlar evrenin sırlarına ulaştıkça Kur'an'da belirtilen gerçeklerin doğruluğunu da ispatlamış oluyorlar. Galaksiler, yıldızlar, gezegenler, yörüngeler, ışık hızı, evrenin genişlemesi... Bütün bunların cevabı ayetler ışığında açıklanıyor. Devamı videoda.

Değerler eğitimi, dini belgesel, rehberlik vb. videoları web sitemizde bulabilirsiniz. En seçkin videoları indirmek için menüden video linkine tıklayın.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.