Öz Güven Animasyon Film

"öz güven" temalı değerler eğitimi kısa film animasyon. Asla cesaretini yitirme, ümidini kaybetme!

Süre: 3.40 sn

Boyut: 70.2 MB

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Görme engelli insanlara rehber olmak için kursa yazılan küçük, sevimli bir köpek, daha ilk günden sakarlıklarıyla ve beceriksizliğiyle eğiticisini epeyce uğraştırmaya başlar. Uzun süren eğitimler sonucunda sınava katılmaya hak kazanır. Eğiticisi onun başaracağından emindir. Ancak sınav esnasında aksilikler sevimli yumurcağın peşini bırakmaz. Sınavı geçemeyen küçük köpek artık ümidini kaybetmiştir. Ama asıl macera yeni başlar. Tam da inşaat alanının olduğu bölgede! Devamı videoda...

Video, değerler eğitimi kapsamında derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise seviyesinde kullanılabilir dijital bir ders materyalidir.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.