Zemzem Suyunun Mucizevi Özellikleri

Zemzem suyunun mucizevi özellikleri, belgesel video, dini belgeseller serisi.

Süre: 4.11 sn

Boyut: 18.2 MB

İZLEMEK VE İNDİRMEK İÇİN


Çölde bebeği İsmail ile bir başına kalan Hacer annemizin Safa ve Merve Tepeleri arasında çaresizce koşup yiyecek bir şeyler araması. Rabb'imizin onlara çölün ortasında Zemzem'i ikram etmesi. Binlerce yıldır kesilmeden akan bu mucizevi suyun ilginç özelliklerinin anlatıldığı videoyu şiddetle izlemenizi tavsiye ederiz. Zemzem kuyusunun derinliği ve kaynağı, Zemzem'in mineral oranı, WHO'nun Zemzem raporu, Zemzem'in mayalama özelliği... Devamı videoda.

Video, belgesel nitelikte olup derslerde öğrencilerimize izletilmek amacıyla yüklenmiştir. İlkokul, ortaokul ve lise seviyesinde kullanılabilir dijital bir ders materyalidir.
© Telif Hakkı
Sitedeki dökümanlar yazılı izin olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayınlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Öğretmen arkadaşlar, sadece kendi okullarında derslerine girdikleri öğrencileri için fotokopi yoluyla çoğaltıp dağıtabilirler.