Yazım Kuralları HTML5 İnteraktif Uygulama

Türkçe dersi "Yazım Kuralları" akıllı tahta uygulaması sitemizde hizmetinizde. Bu program html5 interaction e-learning uygulamasıdır. Akıllı tahtaya uyumludur. Alttaki indirme bağlantısına tıklayarak dosyayı indirebilirsiniz. Mobil indirmelerde hata verirse bilgisayardan indirin.
• Uygulamayı bilgisayarınıza veya akıllı tahtaya indirdikten sonra klasörün içerisinde yer alan dosyaların hiçbirini silmeyin.

• Bilgisayarınızdan akıllı tahtaya aktaracağınız zaman klasör içinde yer alan tüm dosyaları bir usb bellek yardımıyla akıllı tahtaya kopyalayın.

• "index.html" dosyasına çift tıklayarak uygulamayı açın ve kullanmaya başlayın. Eğer açılmazsa index.html üzerine gelip sağ tıklayın ve birlikte aç › Google Chrome yolunu takip ederek uygulamayı çalıştırabilirsiniz.

• Uygulama Hüseyin Araslı tarafından yapılmıştır.

• Uygulama içinde yer alan ders notları ve testler Hüseyin Araslı'ya aittir.

© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.