8. Sınıf Türkçe Testleri

8. sınıf Türkçe dersi yeni müfredata uygun MEB kazanım testleri, Ölçme Değerlendirme Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Meb test, kazanım kavrama. İndirmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın. Açılan sayfada çözmek istediğiniz testin PDF dosyasını bilgisayarınıza, akıllı telefonunuza vb. bir cihaza indirin.

8. Sınıf Türkçe Kazanım Testleri İndir

Testlerin Cevapları

MEB uzman kadrosu tarafından hazırlanan bu testler, kaliteli sorulardan oluşan PDF dökümanları şeklindedir. Sınıf seviyesindeki testlerin cevap anahtarlarına da yönlendirileceğiniz sayfanın sol tarafındaki menüden ulaşabilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz her testin en altında yer alan karekod simgesini telefonunuzdaki bir barkod okuyucudan taratarak testin cevaplarına ulaşabilirsiniz. Ders notları, infovideolar, infografikler ve interaktif kazanım testleri açısından oldukça gelişmiş bir döküman arşivine doğru hızla yol alan EBA platformundan da faydalanmayı unutmayın. EBA Ders'e öğrenci bilgilerinizle giriş yaparak bakanlığın resmi görevlileri tarafından hazırlanan dersleri takip edebilirsiniz.
© Telif Hakkı
Sitedeki dokümanlar Hüseyin Araslı'nın yazılı izni olmadan kitap olarak bastırılamaz, herhangi bir internet sitesinde yayımlanamaz, paylaşılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır. Hüseyin Araslı'ya ait yayınlar 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununca telif hakkına tabidir. Tüm yayınlarımızın tek yasal yayın platformu huseyinarasli.com adresidir.